Zapraszamy Państwa do naszej WILII BELWEDER, położonej nieopodal centrum Szczawnicy w strefie uzdrowiskowej miasta, obok Górnego Parku Uzdrowiskowego.
Budynek o bogatej historii, jest jednym z najstarszych w miasteczku, roku budowy datowany jest na 1918. Usytuowanie obiektu na wzgórzu pozwala cieszyć się niesamowitym widokiem na panoramę. Do dyspozycji gości Willa oddaje ok 60 miejsc noclegowych w 18 pokojach: 2, 3 i 4 osobowych. Willa oferuje możliwość skorzystania z Internetu. Wszystkie pomieszczenia objęte są bezprzewodowym Internetem.
Willa może zakwaterować ok 60 osób w komfortowych, nowych i eleganckich 2, 3 i 4 osobowych pokojach. Do dyspozycji Gości oddajemy: jadalnię z kominkiem, specjalne pomieszczenie do przechowywania sprzętu narciarskiego, komfortowy apartament typu studio. Posiadamy bezpłatny, monitorowany parking, miejsce na grillowanie. Wszystkie pokoje posiadają łazienki o wysokim standardzie. Na życzenie Gości organizujemy grilla, pieczenie barana z kapelą góralską, przejażdżki bryczką i spływ przełomem Dunajca oraz wycieczki na Słowację. Zapewniamy pełny komfort i udany wypoczynek.
DO DYSPOZYCJI GOŚCI ODDAJEMY TAKŻE "GÓRALSKI SZAŁAS" O POWIERZCHNI OK. 100 M, KTÓRY MOŻE POMIEŚCIĆ NAWET OK. 40 OSÓB. Wiata grillowa w naszym ogrodzie może być miejscem luźnych spotkań towarzyskich, gdzie przy akompaniamencie muzyki można upiec sobie kiełbaskę lub zorganizować biesiadę grillową z przyjaciółmi, współpracownikami lub partnerami biznesowymi. Z myślą o grupach zorganizowanych przygotowaliśmy specjalne menu, a w celu uatrakcyjnienia spotkania proponujemy m.in. występ kapeli góralskiej. Jeżeli planujecie Państwo imprezę integracyjną, spotkanie firmowe, zjazd rodzinny, jubileusz, zapewniamy, że jest to idealne miejsce na tak wyjątkową okazję.


Serdecznie zapraszamy przez cały rok.